Hakkımızda
Funda Hotel, Trabzon’un merkezindeki konumu ile gezi amaçlı ya da iş için  seyahat eden  misafirlerine Trabzon’u keşfedebilecekleri, şehrin ruhunu hissedebilecekleri bir konaklama deneyimi sunar.

Geleneksel Türk misafirperverliğini, butik hizmet anlayışı ile harmanlayan Funda Hotel misafirlerine ev konforu ve sıcaklığında ev sahipliği yapar.

1 Vip Suit, 10 Connection Suit, 45 Standart odadan oluşan konaklama ünitelerimizde siz misafirlerimizin rahatlığı, önceliğimizdir.

Funda Hotelin deniz manzaralı AVALON restorantında damak tadınıza hitap eden yöresel tatların yanında, Antakya mutfağının eşsiz kebap ve yemekleri sunulmaktadır.

Yine deniz manzaralı SERÇİNİ kahvaltı salonunda tüm misafirlerimize ücretsiz olarak sunulan zengin açık büfe kahvaltının yanı sıra Otelimiz mutfağında pişirilen poğaça ve keklerle kendinizi evinizde hissedeceksiniz.

2004 yılından bugüne hizmet veren Funda Hotel; Yenilenen alt yapısı, yenilenen kadrosu ve hizmet anlayışı ile sizleri ve konuklarınızı ağırlamaktan memnuniyet duyacaktır.

Odalarımız
Funda Hotel Trabzon
Ekonomik Oda
Deniz Manzaralı Oda
Şehir Manzaralı Oda
Suit Oda